



| Czujnik | CMOS 1/4 - 2.0 MP |
| Rodzaj soczewki | Szklana, o pięciu warstwach |
| Kąt widoczności obiektywu | 65 ° |
| Bilans białego | Automatyczne |
| Rozdzielczość video | 1920 x 1080 (HD 1080p — Full HD) |
| Częstotliwość kadru na sekundę | 30 k/sek |
| Rozdzielczość zapisanego obrazu | 1600x1200 pixel, z wykorzystaniem interpolacji do 3000x4000 pixel |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Długość kabla | 2 m |
| Mocowanie | Uniwersalne, giętkie |
| Wymagania systemowe dla komputera | Karta video kompatybilna z Direct X9.0 VGA i wyżej, wolny USB- port, CPU od 1GHz, 500 MB wolnego miejsca na twardym dysku, Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 2.7 x 14.4 x 12.8 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.18 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 3.28 x 5.11 x 10.34 cm |
| Waga netto | 0.09 kg |
| Waga kartonu | 9.72 kg |
| Wymiary kartonu | 30.0 x 31.8 x 40.6 cm |
| Objętość pudełka | 0.04 |
| Ilość sztuk w pudełku | 60 |
| ITF-14 | 14714033631997 |
| EAN | 4714033631990 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0005 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.