



| Komunikacja | Przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | Douszne |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Czułość | 95 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Zakres częstotliwości | 20–20000 Hz |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Złącza | 3.5 mm jack |
| Materiał słuchawek | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 1.0 x 13.0 x 7.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.04 kg |
| Waga netto | 0.01 kg |
| Waga kartonu | 6.22 kg |
| Wymiary kartonu | 26.0 x 18.0 x 39.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0334 |
| Ilość sztuk w pudełku | 500 |
| ITF-14 | 44714033632117 |
| EAN | 4714033632119 |
| ROHS / CE | Tak |
| Waga pudełka wewnętrznego | 0.622 kg |
| Wymiary pudełka wewnętrznego | 37.5 x 23.0 x 39.0 cm |
| Objętość pudełka wewnętrznego | 0.0033413824 |
| Ilość sztuk w pudełku wewnętrznym | 50 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0001 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.