



| Komunikacja | Przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | Nakladane pełne |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| Rodzaj mocowania | Pałąk |
| Zestaw słuchawkowy dla graczy | Jest |
| Średnica membrany | 50 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 103 dB |
| Czułość (mikrofon) | -38 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100–10000 Hz |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącza | USB |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 12.0 x 25.0 x 22.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.73 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 10.6 x 19.7 x 19.1 cm |
| Waga netto | 0.52 kg |
| Waga kartonu | 9.1 kg |
| Wymiary kartonu | 46.0 x 38.0 x 52.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.091 |
| Ilość sztuk w pudełku | 12 |
| ITF-14 | 14714033642214 |
| EAN | 4714033642217 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0066 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.