



| Odległość między zaciskami w pionie | 134–163 mm |
| Odległość między zaciskami w poziomie | 72–85 mm |
| Maksymalna szerokość urządzenia | 85 mm |
| Minimalna szerokość urządzenia | 72 mm |
| Maksymalna długość urządzenia | 163 mm |
| Minimalna długość urządzenia | 134 mm |
| średnica mocowania uchwytu | 15,1–28 mm |
| Przeznaczenie | Do smartfonów |
| Sposób mocowania urządzenia mobilnego | Zacisk |
| Kąt obracania | 360 ° |
| Mocowanie | Na kierownicy roweru/skutera/motocykla, na ramie roweru, na wózku dziecięcym |
| Materiał | ABS + metal |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 6.4 x 18.0 x 9.7 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.21 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 11.0 x 17.0 x 9.7 cm |
| Waga netto | 0.18 kg |
| Waga kartonu | 11.15 kg |
| Wymiary kartonu | 33.5 x 34.0 x 53.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0603 |
| Ilość sztuk w pudełku | 50 |
| ITF-14 | 14745090820024 |
| EAN | 4745090820027 |
| ROHS / CE | Tak |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0011 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.