



| Komunikacja | przewodowa |
| Wspierane platformy | PlayStation® 3 , PC (Dinput and Xinput) , PlayStation® 1 / 2 |
| Interfejs | USB, PS Gameport |
| Typ czujnika | rezystywny |
| Ilość osi pozycjonowania | 4 |
| Przyciski | 10 przycisków, przyciski Turbo/Slow/Analog, 2 mini-joystiki |
| Pad kierunkowy (D-Pad) | 4-pozycyjny |
| Odczucie wibracji | 2 wbudowane wibrosilniki |
| Kompatybilność | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 |
| Zasilanie | 5V USB/PlayStation Gameport |
| Długość kabla | 2 m |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 9.0 x 19.0 x 23.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.4 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 6.0 x 10.5 x 16.0 cm |
| ROHS CE | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.