



| Komunikacja | Bluetooth |
| Rodzaj słuchawek | Bezprzewodowy |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| Bluetooth specyfikacja | V5.1 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402–2.480 |
| Średnica membrany | 13 mm |
| Czułość (słuchawki) | 113 dB |
| Czułość (mikrofon) | -42 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100–16000 Hz |
| Zakres działania | 0–10 m |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 3 godz |
| Materiał słuchawek | Plastik |
| Kolor | Biały |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.