



| Zestaw słuchawkowy dla graczy | Jest |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Rodzaj słuchawek | Bezprzewodowy |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| pojemność akumulatora | 300 mA·h |
| Bluetooth specyfikacja | V5.0 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402–2.480 GHz |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Czułość (słuchawki) | 38 dB |
| Czułość (mikrofon) | -42 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100–16000 Hz |
| Zakres działania | 10–15 m |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 4 godz |
| Złącza | Type-C |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Zasilanie | Type-C |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 4.5 x 17.0 x 12.6 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.14 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 4.3 x 2.8 x 7.2 cm |
| Waga netto | 0.06 kg |
| Waga kartonu | 9.27 kg |
| Wymiary kartonu | 33.0 x 41.5 x 47.5 cm |
| Objętość pudełka | 0.0626 |
| Ilość sztuk w pudełku | 60 |
| ITF-14 | 14714033632208 |
| EAN | 4714033632201 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.001 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.